KONST / Litografier / Litografi 7775370
nr 777 5370
Litografi
Oscar Bergman, vintermotiv, 24/260, signerad, motivets mått: 40x55
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:01:59
300 kr
300 kr
350 kr